Menu

Własne Teorie

Blok naukowy w którym pisze własne przemyślenia i teorie

Możliwość przemierzania czasu 1/2

wlasneteorie

Przemierzanie czasu hmm. Wiecie możecie się cofnąć w czasie tu z tego miejsca, wystarczy że przypomnicie sobie co wczoraj robiliście. To zdanie można definiować na wiele sposobów np:

Możemy przenieść nas umysł wstecz tak jak napisałem wyżej, ale to też działa do przodu, jak? ....

Jadąc samochodem w prostej Lini, bez żadnych postojów od punktu A do C o odległości 100Km z prędkością stałą 50Km/h możemy przewidzieć przyszłość, praktycznie od razu że za 2h będziemy w punkcie C, Mając wiedze że punkt B znajduje się w równych odstępach od punktu A i C możemy przewidzieć że samochód będzie przejeżdżał przez punkt B za godzinę (BŁĄD) Szansa na to że samochód przejedzie przez punkt B to 1/nieskończoności. Pytacie się dlaczego ? A więc tłumacze, nie podałem że punkt B znajduje się w prostej Lini

Inaczej mówiąc wiedza (informacje) są kluczem do przewidzenia przyszłości, gdybyśmy wiedzieli że punkt B leży 70Km od punktu A i C wiedzieli byśmy że samochód nie ma prawa przejechać przez punkt B

Nawiązując do tego, gdyby tak stworzyć komputer z prędkością obliczeniową równej teleportacji (czyli 0) i upchać do niego informacje o każdym atomie w wszechświecie mogli byśmy w tym momencie przewidzieć dosłownie wszystko, od wygranych w totka po koniec świata.

Co ciekawe to też działa w drugą stronę, można zajrzeć w przeszłość. Wiedząc że samochód jechał prędkością 50Km/h od punktu A do C w Lini prostej, wiemy że samochód był w punkcie A 2 godz temu ;p Proste co.

Przykładem są historycy, przez zdobytą wiedze mogą przewidzieć kiedy dinozałry wygineły i z jakiego powodu ;)

© Własne Teorie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci